Profil společnosti

 Počátek naší činnosti byl v roce 1994, kdy vznikla firma Tomáš Karola - Rodinné finance a začala jako jedna z prvních firem v ČR poskytovat finanční poradenství v oblasti osobních a rodinných financí, zejména životního a úrazového pojištění, stavebního spoření a od konce roku 1994 také penzijního připojištění. Portfolium produktů se rychle rozšiřovalo spolu s rostoucími zkušenostmi. Naše služby jsme tak postupně během prvních několika let od založení firmy rozšířili na poradenství ve všechny typech pojištění, spoření, úvěrů na bydlení a jejich kombinací.

Velmi významné místo v naší činnosti má od roku 1996 financování bydlení prostřednictvím úvěrů ze stavebního spoření a hypotečních úvěrů. V tomto oboru se považujeme za specialisty a realizovali jsme stovky případů financování výstavby, koupě a rekonstrukce rodinných domů a bytů. Pro spokojenost zákazníka vyvíjíme maximální úsilí. Při vyřizování úvěru provázíme klienta celým administračním procesem, protože víme jak náročná je pro laika orientace v této oblasti.

Od samého začátku nebylo pro nás účelem pouze poradit klientovi například se sjednáním stavebního spoření či penzijního připojištění nebo s vyřízením úvěru na bydlení, ale pomoci mu vytvořit komplexní systém finančního zajištění, ve kterém budou jednotlivé produkty vzájemně logicky provázány a pomohou mu v rámci jeho finančních možností maximálně využít jednak aktuálních možností nabízených finančními ústavy a také státních příspěvků a daňových odpočtů.

V roce 2004 byla založena společnost KAROLA - finance s.r.o., která je pokračovatelem této tradice. Nadále klademe velký důraz na vhodnou kombinaci finančních produktů, kdy díky naší dlouholeté spolupráci s renomovanými finančními ústavy máme možnost klientovi nabídnout skutečně to nejlepší. Nadále rozvíjíme svou specializaci financování bydlení prostřednictvím hypotečních úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření formou dalšího zkvalitnění a zrychlení služeb, spolu s rozšířením nabídky úvěrových produktů.