Povinné ručení

Povinné ručení pokrývá všechny škody způsobené provozem motorového vozidla druhé osobě do výše sjednaného limitu. Ovšem toto zákonné pojištění se nevztahuje na škodu na zdraví řidiče, který nehodu způsobil. Máme v nabídce jak nejžádanější povinné ručení s důrazem na co nejnižší cenu, tak pojištění s kompletním rozsahem plnění pro náročné klienty.

Nabídku povinného ručení neustále aktualizujeme s ohledem na vývoj trhu. Díky tomu a také především díky naší dlouholeté spolupráci s nejsilnějšími pojišťovnami na našem trhu Vám můžeme nabídnout špičkové produkty s nejlepší cenou. Přijďte si k nám nechat zdarma vyhotovit nabídku povinného ručení.

Rovněž v oblasti havarijního pojištění jsme specialisté. Už dávno neplatí, že havarijní pojištění je nevýhodné svou vysokou cenou. Spolu se sjednáním povinného ručení se zejména u nových a zánovních aut vyplatí sjednat i havarijní pojištění s pojistným plněním v nových cenách.

 

Více informací Vám rádi sdělíme po vypnění kontaktního formuláře nebo nás kontaktujte k vypracování nabídky havarijního pojištění pro Vašeho plechového miláčka - budete mile překvapeni.