Hypotéky

 

Hypoteční úvěr je vedle úvěru ze stavebního spoření jeden z nejvyhledávanějších standardních produktů. Jedná se o dlouhodobý úvěr s dobou splatnosti obvykle 20-30 let. Hypoteční úvěr je určen na investice do nemovitostí, nejčastěji za účelem řešení bydlení klienta a jeho rodiny (koupě, rekonstrukce, vypořádání spoluvlastníků). Vyjímkou je Americká hypotéka. U tohoto typu hypotéky nejsou úvěrové prostředky vázány účelově a klient je může použít neomezeně. Hypoteční úvěr je vždy zajištěn zástavním právem k úvěrované nebo případně i jiné nemovitosti.

Vaše bydlení Vám můžeme pomoci financovat také prostřednictvím kombinace hypotečního úvěru a úvěru ze stavebního spoření. Hypoteční úvěry pro fyzické osoby (i OSVČ) zajišťujeme po celém území ČR.

Budeme Vás provázet celou administrativou vyřízení úvěru, od zajištění prvotních podkladů pro úvěr, jako jsou například zpracování znaleckého posudku na odhad ceny nemovitosti naším znalcem, sjednání kupní smlouvy, pojištění úvěrované nemovitosti, případně úvěrového životního pojištění a zhotovení kalkulace nákladů na rekonstrukci, přes sepsání žádosti o úvěr, až po poradenství při podepisování úvěrových dokumentů a čerpání peněžních prostředků z úvěru.

Více informací Vám rádi sdělíme po vypnění kontaktního formuláře nebo nás kontaktujte  pro osobní jednání.